EN AR
هتل مدینه الرضا
EN AR

اخبار و مطالب - هتل مدینه الرضا

خبر ویژه شرایط ویژه استفاده از مجموعه آبی

از 22 دی ماه تا 20 اسفند ماه ورودی مجموعه آبی برای میهمانانی که بیش از 3 روز اقامت دارند و یا تعداد نفرات مقیم 5 نفر یا بیشتر باشد برای یک بار در طول اقامت رایگان می باشد.

ادامه مطلب ...

خبر ویژه راه اندازی سامانه بازدید مجازی

سامانه بازدید مجازی هتل مدینه الرضا برای معرفی تصویری هتل، با امکان بازدید از بخش های مختلف هتل از جمله: لابی، رستوران ها، اتاق ها و... راه اندازی شد.

ادامه مطلب ...

خبر ویژه افتتاح حمام سنتی

حمام سنتی هتل مدینه الرضا مکانی است مناسب جهت زدودن غبار سفر ، کسب آرامش و تمدد اعصاب این حمام که در مجموعه آبی آقایان واقع شده است با طراحی زیبا و کارکنانی مجرب آماده پذیرایی از میهمانان ارجمند می باشد.

ادامه مطلب ...

خبر ویژه بسته ویژه نوروز 95

هتل 5 ستاره مدینه الرضا در نظر دارد جهت رفاه حال شما میهمانان عزیز رزرو اتاقهای دو تخته را در قالب "بسته ویژه نوروز 95" از تاریخ94/12/25 لغایت 95/01/10 شامل خدمات ذیل ارائه نماید.

ادامه مطلب ...

خبر ویژه نرم افزار موبایل هتل مدینه الرضا(ع)

نرم افزار موبایل هتل مدینه الرضا با هدف اطلاع رسانی و تعامل با مشتریان و میهمانان محترم تهیه و در حال حاضر در پلتفورم Android منتشر شد. اطلاعات کاملی از امکانات و خدمات متنوع هتل به صورت منظم و دسته بندی شده در برنامه جای داده شده اند .

ادامه مطلب ...

معافیت کامل مالیاتی گردشگران خارجی هتل‌ها/ توریست کارت، فروردین ۹۴ آماده می‌شود

به گزارش گروه اقتصاد رویکرد، جمشید حمزه‌زاده در نخستین نشست مدیران عامل گروه‌های هتلداری کشور و مدیران هتل‌های ۵ستاره تهران با مدیران بازاریابی بانک گردشگری، ضمن بیان تلاش‌های این جامعه برای دستیابی به معافیت‌های مالیاتی گفت: حضور مسافران خارجی در هتل‌ها تا قبل از پیگیری جامعه هتلداران با ۵۰ درصد معافیت مالیاتی همراه بود، ولی اکنون قرار شده تا مسافران خارجی ۱۰۰ درصد از پرداخت مالیات معاف شوند. وی افزود: هتل‌های جدید الاحداث در شهرهای بزرگ پنج سال و هتل‌های تازه تاسیس در شهرهای کوچک تا ۱۰ سال، ۱۰۰ درصد از پرداخت مالیات معاف شدند.

ادامه مطلب ...